Česky | Deutsch | English

Realitní a obchodní kancelář Milan Fiala — Realitní a developerská činnost, facility management, správa budov a nemovitostí, právní poradenství

Naši partneři:

OKIN FACILITY

arridere

  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky
  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky
  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky
  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky
  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky

Profil firmy

Profil firmy

Realitní a obchodní kancelář - Milan Fiala s hlavním sídlem v Teplicích byla založena v roce 2002, a to ve své podstatě jako rodinná česká firma. Kancelář se specializuje zejména na prodej průmyslových a komerčních objektů, ale i rodinných domů a pozemků. Našim klientům jejich nemovitosti také pronajímáme a zajišťujeme jejich pečlivou správu.

Hlavním a dlouhodobým cílem naší kanceláře je poskytování kvalitních a komplexních služeb s důrazem na bezproblémový a bezpečný průběh jednotlivých obchodních transakcí. Náš tým je připraven aktivně zastupovat své klienty při obchodech na realitním trhu a poskytovat jim profesionální služby včetně kompletního právního a finančního servisu.

Naše kancelář zajišťuje veškeré realitní služby, finanční a právní servis je samozřejmostí. Okamžikem podpisu zprostředkovatelské smlouvy s naší kanceláří Vám zaniknou veškeré starosti a především možná nebezpečí s prodejem nemovitostí spojené, vše zajišťujeme za Vás a všechny služby i náklady jsou již zahrnuty v provizní částce. Právní a bankovní garance jsou u nás Vaší jistotou!   Kancelář má uzavřené certifikované obchodní smlouvy na vyřizování hypotečních úvěrů a dalších produktů s Českou spořitelnou a.s. Připravujeme nové smlouvy s partnery ke spolupráci s  KB a.s., GE Money Bank a.s., Raiffeisen Bank a.s. a další. To znamená profesionální zajištění finančních prostředků a jejich bezpečné správy na nákup /rekonstrukci/ vybavení nemovitostí klienta přímo na půdě příslušného bankovního domu.   Naše kancelář pro Vás, kteří se rozhodnete pro novou výstavbu nemovitosti k rodinnému bydlení nebo pro průmyslové i komerční využití provedeme nejen novou výstavbu, ale též rekonstrukce, opravy nebo přestavby výše jmenovaných stavebních objektů včetně vyhledání a prodeje/koupě pozemku dle Vašeho požadavku, a to v kvalitě zavedeného systému řízení jakosti ISO s partnerskou stavební a obchodní firmou. Tímto způsobem bychom rádi klientovi nabídli kvalitní a rychlé služby pod jednou střechou.   U vybraných /zejména vlastních/ bytů a nebytových prostor určených k pronájmu, které naše kancelář nabízí pro naše klienty tyto nemovitosti stavebně i interiérově upravíme a vybavíme dle jejich požadavků a přání.

Naše realitní kancelář zastupuje v jednotlivých případech i dlouhodobě řadu významných fyzických i právnických osob, městské a obecní úřady, insolvenční správce, správce konkurzních podstat atd. Spolupracujeme rovněž s regionálními kancelářemi, ale máme i své silné obchodní partnery v Praze i v jiných regionech ČR, abychom vyšli vstříc požadavkům našich klientů.

Nedílnou součástí našich služeb je také zajišťování veškerých listinných dokladů spojených s převodem nemovitostí, výpisů z listu vlastníka a snímku z pozemkové mapy, znaleckých posudků, kupních, darovacích a dalších smluv, plných mocí včetně výmazů věcných břemen, zástavních práv, exekucí či soudcovského zástavního práva.   Naše kancelář plně zastupuje klienta pokud je dlouhodobě mimo území ČR, rovněž zástupce zahraničních firem či obchodních společností přes příslušné velvyslanectví a jeho konzulát ve věcech: prodeje /koupě/ pronájmu nebo správě jeho nemovitého majetku. Při potřebě klienta rychle provedeme založení a správy společnosti s ručením omezeným /s.r.o./ nebo akciové společnosti /a.s./ 

Za celou dobu existence naší kanceláře jsme získali mnoho zkušeností a znalostí týkajících se prodeje či pronájmů průmyslových areálů nebo komerčních objektů, nemovitostí k bydlení či rekreaci.   V rámci rozšíření našich služeb pro klienty nabízíme prodej developerských projektů včetně zastupování developerů a investorů na českém, ale i zahraničním realitním trhu. Také pro klienty, kteří se dostali se svým nemovitým majetkem do obtíží, jsme ochotni poradit a pomoci tak, aby klient předešel exekuci popřípadě dražbě svého majetku. S tím také souvisí odborné právní poradenství popřípadě neprodlené uhrazení dluhů /závazků/ zástavy za klienta a následné prodání jeho nemovitostí za tržní cenu. V neposlední řadě také provedeme pro našeho klienta dobrovolnou dražbu.   Věříme, že Vás naše prezentace zaujala, naším přáním vždy bude, aby spokojených klientů s naší kanceláří stále přibývalo jako do současné doby. Děkujeme také tímto všem našim spokojeným klientům za jejich stálou přízeň. Přijďte nás navštívit do našich zajímavých  obchodních kanceláří v centru lázeňského města Teplic, kam Vás srdečně tímto zveme.

Milan Fiala-majitel realitní a obchodní kanceláře

Realitní a obchodní kancelář Milan Fiala
Realitní a developerská činnost, facility management, správa budov a nemovitostí, právní poradenství

Mapa stránek | Kontakt

webdesign: Clickmedia.cz Redakční systém Clips