Česky | Deutsch | English

Realitní a obchodní kancelář Milan Fiala — Realitní a developerská činnost, facility management, správa budov a nemovitostí, právní poradenství

Naši partneři:

OKIN FACILITY

arridere

  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky
  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky
  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky
  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky
  • Reality Fiala - byty, domy, pozemky

Právní služby a poradenství

Právní služby a poradenství

Právní služby v oblasti právních vztahů k nemovitostem.

Právní servis je poskytován se zaměřením na oblast právních vztahů k nemovitostem, bytům a nebytovým prostorům. Služby jsou z povahy věci využívány zejména vlastníky nemovitostí, investory, výrobními společnostmi disponujícími rozmanitými soubory pozemků, průmyslových objektů a bytových fondů, a dále subjekty vykonávající správu průmyslových objektů a obytných domů.

Úzká profilace právních služeb dovoluje poskytnout zájmům klienta maximální péči a odbornost, včetně případných daňových souvislostí. Jedná se zejména o převody nemovitostí, komplexní podporu developerských projektů, vypořádání podílového spoluvlastnictví na jednotky, prohlášení vlastníka, problematiku věcných břemen, právní audit nemovitostí, tj. podrobná revize právních úkonů, na základě kterých došlo v minulosti k nabytí nemovitosti, kontrola smluv, vytváření specifických vzorů, zástavní smlouvy, právo hypotéčního úvěrování, smlouvy o výstavbě nemovitostí, zastupování v řízení před katastrálními úřady, privatizační projekty vlastníků bytových komplexů, tj. vznik a rozprodej jednotek nebo jiné dispozice s nemovitým majetkem, nájemní vztahy, výpovědi, přechody nájmů bytů, regulace nájemného, dohody o převodu členských práv a povinností spojených s členstvím v bytovém družstvu, zakládání společenství vlastníků atp.

Samozřejmostí je bezplatná advokátní úschova kupní ceny, úschova smluv a ověřování podpisů. 

Korporátní /obchodní/ právo

Kompletní agenda při zakládání obchodních společností, převodů obchodních podílů, organizaci valných hromad a zastupování na valných hromadách, zastupování před obchodním rejstříkem. 

Správa pohledávek

Efektivní vymáhání pohledávek, dohled nad jejich vývojem a splatností, urgence zaplacení, následné soudní vymáhání pohledávek, exekuce, průběžné informace - operativní komunikace s klientem, hromadná správa pohledávek, elektronická podání. 

Zastupování v soudních a mimosoudních řízeních

V souvislosti s činnostmi uvedenými v této sekci zastupujeme ve vyjmenovaných záležitostech naše klienty před soudy a správními orgány, poskytujeme právní podporu při obchodních jednáních, stejně jako při vyjednávání o převodech nemovitostí.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte:
Vaše požadavky zašlete prosím na e-mail: info@reality-fiala.cz

Realitní a obchodní kancelář Milan Fiala
Realitní a developerská činnost, facility management, správa budov a nemovitostí, právní poradenství

Mapa stránek | Kontakt

webdesign: Clickmedia.cz Redakční systém Clips